1

Re: Липома

Здравствуйте.що  мені надалі правильно зробити?після КТ виявлено ліпому средостенія розміром 74*78 мм.дякую заздалегідь за відповідь

2

після КТ  поставлено діагноз -ліпома средостенія розміром 72*78 мм.що мені потрібно з нею робити?

Доброго вечора Оксана! Ліпома сама по собі не чинить загрози плані злоякісності, але у Вас доволі великий утвір, який може тиснути на серце, судини або нервові закінчення грудної клітки. Для більш повної відповіді вишліть заключення комп'ютерної томографії.

Для більш розгорнутої відповіді вишліть заключення комп'ютерної томографії. Тоді можна з впевненістю сказати чи можна ще спостерігати чи варто виконати операцію в найближчі терміни.

Липома или жировик доброкачественная опухоль встречающаяся в 8% жителей земли.

6

Після видалення ліпоми на цьому місці почала набиратись рідина світло рожевого кольору, що потрібно робити щоб її позбутись?

Зверніться повторно до хірурга, є ризик нагноєння.

8

меня интересует лазерное удаление липомы на лбу 2 см как попасть на прием и сколько это стоит спасибо

Гость пишет:

меня интересует лазерное удаление липомы на лбу 2 см как попасть на прием и сколько это стоит спасибо

Консультация бесплатная, запись на прием по адресам на сайте или по телефону 095 33 65 474

10

Доброго дня яб хотила почути вашу пораду у мене хлопчик 7мисяцив уси радять потехеньку оголяти йому статевий член а я незнаю чи варто те робити хотила спитати у специалиста пидскажить що робити буду дуже вдячно до побачення буду чекати видповиди.

Гость пишет:

Доброго дня яб хотила почути вашу пораду у мене хлопчик 7мисяцив уси радять потехеньку оголяти йому статевий член а я незнаю чи варто те робити хотила спитати у специалиста пидскажить що робити буду дуже вдячно до побачення буду чекати видповиди.

Я б радив зачекати з цим, якщо є почервоніння чи патологічні виділення обов'язкова консультація уролога.

12

Скажите, пожалуйста, что делать, если липовы появились в большом количестве (около 10 шт) на животе? Все не сильно большие, до 2 см. Если все удалять, насколько аккуратно можно сделать швы? Есть ли фото шва после операции? Спасибо

Уважаемая Юлия, действительно липомы образуются волнообразно, пациента буквально обсыпает жировиками, так же внезапно как и началось заболевание также и стихает. Небольшие липомы указаные Вами можно удалить с  3-4 мм разрезов, с наложением  косметических швов. Фото выложу вскоре.

14

Здравствуйте. подскажите, 2 года назад мне удалили жировик на животе.сейчас рядом появился еще один.плюс на животе появились 4 маленьких и 1 на левом бицепсе по размеру не больше 1 см. стоит ли их удалить и чем лучше это сделать. они не болят но боюсь что будут расти

здравствуйте. мне 33 года. 2 года назад мне вырезали жировик на животе. сейчас появился еще один чуть ниже, 4 слева и один на левом бицепсе по размеру не больше 1см. стоит ли их удалить и чем лучше это сделать. слышал что удаляют с помощью иглы и электронасоса. не болят но эстетично надоедают

16

Виявили ліпому дванадцятипалої кишки. Чи потрібно її видаляти? Яка гарантія успіху операції

17

Виявлена ліпома дванадцятипалої кишки розміром 5?5см у квітні місяці. У листопаді повторно діагностована, розмір не змінився. Чи потрібно робити операцію.

18

Скільки коштує лазерне видалення кандилом у жінок на статевих органах?

19

Скажите пожалуйста мне поставили диагноз липоматоз брюшной полости.Для того,чтобы поставить данный диагноз достаточно ли сделать узи.Или стоит сделать еще дополнительные анализы?

Уважаемая Яна! УЗИ вполне достаточно для диагностики липом брюшной полости.

Дякую! На-жаль економічні реалії такі, що ціна змінюється мало не щодня тому варто уточнити ціну при консультації.

Лише при умові що ліпома перекриває просвіт кишки чи жовчевивідних прокток! В усіх інших випадках її не варто чіпати!

Краще видаляти шейвером - інструмент який через прокол механічно руйнує і висмоктує ліпому!

24

на лбу две шишки (рога) помогите уже как год как появились мне 14.

25

Здравствуйте, уважаемьій доктор.Мне 30 лет. У меня чуть ниже поясницьі небольшой внутри -мьішечньій нарост..около 15 лет не беспокоил..Сейчас начал болеть и отдавать в ногу и в поясницу..Здесь требуется хирургическое вмешательство? Липома? Или может бьіть что-то другое?Спасибо заранее.