1

Re: Вопросы проктологии

Добрий день.Яким методом ви робите висічення лігатурної нориці в паху після епізіо?Чи можливо під контролем УЗД?І,можливо,лазером чи ще якось. Мене цікавлять найсучасніші і малотравматичні методи.

2

У мене ракове утворення трямої кишки 8см на відстані 10см від анусу. До проведення операції необхідно провести променеву терапію.  В лікарні сказали, що моя вага 120 кг, а апарат може працювати до 100 кг. Чи праві лікарі і що робити в такому випадку.

Анна пишет:

Добрий день.Яким методом ви робите висічення лігатурної нориці в паху після епізіо?Чи можливо під контролем УЗД?І,можливо,лазером чи ще якось. Мене цікавлять найсучасніші і малотравматичні методи.

Э можливість під контролем ультразвуку електрокаутером.

У Нас є така можливість звертайтесь 095 33 65 474, не завжди треба проводити променеву терапію, дуже важливо визничити чи ракова пухлина уразила фасцію Вальдеєра, якщо відстань понад 1 см і пухлина в середньоампулярному відділі можна оперувати без променевої терапії, однак лише лапароскопічно.

5

Добрый день. У меня к вам деликатничай вопрос. Запорами я как год уже не страдаю. Утром пью стакан воды, потом отвар льна, и кефир с отрубями, и через час сразу у меня стул, ежедневно. Но вот была погрешность в  диете в СБ. и 2 дня не ходила в туалет. Вчера очень был твердый кал (овечий), и я заметила на последнем фрагменте кала кровь бордово-алого цвета. При вытирании анальное отверстие болело и жгло... На ночь намазала Релифом, а утром, при натуживании вышел Релиф с вкраплениями крови, и на салфетке тоже осталась полоска крови.. К проктологу только в ПН, он в отпуске. Сегодня днем стул стал уже нормальным.... в анамнезе есть хроническая  глубокая анальная трещина, и внутренний геморрой после родов в 2011 г. Но эти вещи меня уже год как не беспокоят, ибо настроила работу кишечника... Сейчас переживаю по поводу рака кишечника...  Может ли эти симптомы быть из за моего 2 дневного

Точный диагноз Вы получите только после осмотра. Да кровь в стуле возможно как одно из проявлений рака толстой кишки. Но все же скорее всего хроническая трещина напомнила о себе.

7

Тема: Вопросы проктологии

Доброго дня,хочу запитати у вас поради ,мені 30 років ,хворію сімейним аденоматозним поліпозом в 2011році проведено тотальну колектомію товстого кишечника і виведено ілеостому,в лютому 2017 року пройшла ФГДС в результаті обстеження виявлено множинні поліпи 12-палої кишки розміром 2-5 мм ,місцеві лікарі ніякого лікування не пропонують,підскажіть пораду як рятуватися від такої хвороби ,бо дуже хочеться ще пожити