1

Re: Срочная консультация

Добрый день! Подскажите, нужно удалить кисту поджелудочной, но грядут праздники и выходные. Можно ли обратиться по мобильному телефону (указаны на сайте) и записаться на консультацию по этому вопросу?
Спасибо. С наступающим Новым годом и Рождеством!!!

Юлия спасибо за вопрос, да в большинстве случаев с кистой поджелудочной железы нужно будет бороться хирургически, все зависит от размера, типа (истинная киста или псевдокиста) и локализации. Да к нам можно обращаться по  указанным телефонам 0953365474; 0680409997.
Вас также поздравляем с наступающими праздниками,желаем здоровья Вам и нашим посетителям!!!

3

Доброго дня, моїй доньці 5 місяців. На 2 тижні зявилося за вушком на голівці червоне пятно. Проконсультувалися з дерматологом, хірургом сказали гемангіома. Кожного місяця заміряю розміри, поки що не зросло в розмірах але періодично має вигляд набухлості.
Скажіть будь ласка що потрібно робити, чи краще раніше видалити? Є фото. Можливо щось підскажете як краще вчинити.

4

Підкажіть будьласка. Чи можливо вилікувати гострокінцеві кодиломи лікарськими пррепаратами (уколи, таблетки, мазі), чи вони на все життя?

Доброго дня Вікторія. Гемангіома на шкірі не чинить істотної шкоди здоров'ю дитини, тому є можливість зачекати. Однак вона легко ранима і може чинити незручності (кровотеча при подряпинах) тому її бажано видалити. Більшість дитячих хірургів рекомендують видаляти гемангіоми в віці від 1 до 5р. Фотографія допоможе більш детально відповісти на Ваше питання.

Нажаль Сергій кондиломи не піддаються ефективному консервативному лікуванню (мазі та таблетки), вони потребують хірургічного видалення, а таблетки використовують лише як додаток до операції.

7

Добрий день! Підкажіть ціну встановлення стента в жовчному протоці. Рак підшлункової залози 4 ст. Механічна жовтяниця.

8

Доброго дня! Моїй дівчинці 1 рік і 9 місяці, у неї гемангіомка під правим колінцем, зараз діаметр десь 4 мм на 7 мм і трішки виступає над поверхнею шкіри. Спочатку, з самого народження, була малесенька крапка. Здається ріст гемангіоми припинився з 2 місяців. Місцеві лікарі говорять, що це лише косметичний дефект. Гемангіому треба видаляти чи чогось чекати? Може сама зникне.., але ж вона під колінцем, а діти так часто падають...  І де та як проводять наймен травмуюче для дитини видалення гемангіом. Дякую.

Можна провпести лазерну вапоризацію (випаровування), безболісний метод, але необов'язково нічого страшного не буде якщо відкладете лікування.

Можна провести лазерну вапоризацію (випаровування), безболісний метод, але необов'язково нічого страшного не буде якщо відкладете лікування.

В этой теме мы будем разбираться с вопросами рака поджелудочной железы, показаниями к операции.

Світлана коректніше спитати про вартість самого стента (від 1000$), якщо він в Вас є ми встановимо його безплатно.

13

Допоможіть, будь ласка, 2 год назад під місцевою анастезією мене видалили атерому на голові у волоссі.зараз анальгетик уже не діє, але присутній ниючий біль (заморилася терпіти,здається що голова болить дужче, ніж до того). Минулий раз я щось пила,якісь таблетки,днів три,але цього разу навіть не подумала, зраділа що від лідока!ну все заніміло.що можна придбати, аби не терпіти біль?

Уточніть хто виконував, в стаціонарі чи поліклініці, яка частина голови який розмір був в утвору.

15

Доброго Дня!
скажіть будь ласка що робити коли проколовся чиряк?
я сьогодні хотіла на нього глянути і рухнула,зверху була корочка,і вона здерлася,звідти я почала витискати гній,скажіть якщо я прикладу до чиряка листя алоє воно витягне залишки того гною,якого я невидавила?і чи потрібно звертатися до лікаря,???

Вікторія пишет:

Доброго Дня!
скажіть будь ласка що робити коли проколовся чиряк?
я сьогодні хотіла на нього глянути і рухнула,зверху була корочка,і вона здерлася,звідти я почала витискати гній,скажіть якщо я прикладу до чиряка листя алоє воно витягне залишки того гною,якого я невидавила?і чи потрібно звертатися до лікаря,???
Обов'язково зверніться до лікаря листя не найкращий засіб від гнійника.

Все про гнійні захворювання.

18

Добрий вечір, цікавить вартість видалення атероми?

Консультации ответ на которые мы дадим в течение суток.

20

Термін перебування в стаціонарі при операції, вартість іі ?

Анна пишет:

Термін перебування в стаціонарі при операції, вартість іі ?
З приводу якої операції іде мова?

22

Добрый день! Какая стоимость удаления лазерным методом липом. Ко-во порядка 25 шт. Спасибо.

Андрей пишет:

Добрый день! Какая стоимость удаления лазерным методом липом. Ко-во порядка 25 шт. Спасибо.

- Надо смотреть каким методом можно сделать.

24

Множинний ліпоматоз по тілу (поясниця,спина, на руках) ліпоми маленького розміру, на скільки реально їх позбутись і яка орієнтована вартість операції? Буду дуже вдячний якщо дасте відповідь!!!

З ціною можна буде зорієнтуватись лише на консультації. Видалити їх реально!