1

Тема: лапароскопия

Доброго дня .Скажіть коли можна планувати вагітність після проведення діагностичної лапароскопії ? З трубами маткою і яєчниками все гаразд. Дякую.

2

Re: лапароскопия

чотири роки назад ми були у генетика і здавали тест на кариотип Генетик сказав все гаразд.Може просто прошпричуватися розчином 1ч.л.соди на 1 літр води до статевого акту.

Після проведеної діагностичної лапароскопії немає протипоказів щодо планування вагітності, тобто одразу після діагностики можна вагтніти процедура це не зашкодить плоду.

Раджу перездати генетичний аналіз (у пацієнта вже була вагітність з розвитком вад плода які не сумісні з життям)! Засіб який ви вказали заснований на тому щоб пригнітити кисле середовище вагіни в якому сперматозоїди стають малорухливими. На-жаль в Вас проблема не в рухливості останніх.

5

Доброго дня ! Хочу Вас запитати про таке. У мене жовчокамяна хвороба, жовчний міхур фарширований камінням . Він мене зовсім не безпокоїть таке відчуття що його в мене немає зовсім. Чи потрібно його видаляти коли він не функціонує.Чи залишити нехай собі буде.Дякую ВАм.

Добрий вечір Світлана! Хоч Ваш жовчний міхур і втратив можливість скорочуватись, та не функціонує однак він все одно несе в собі ризики, а саме:
-потрапляння бактерій по жовчним шляхам,
-пролежні,
-міграція дрібних каменів.
Тепер по черзі!
Скорочуючись жовчний міхур сам себе очищає, вимиває весь бруд, в Вашому випадку є явища застою та хронічної інтоксикації.
Стінки жовчного міхура ніжні, по ним ніколи не проходять тверді маси лише рідина - жовч, а от тверді камені часто густо викликають пролежні, і серйозні запальні ускладнення.
Видавити камінь з жовчного міхура може не лише його скорочення а й скажімо кашель чи зміна положення тіла, а це приводить до вкрай важких небажаних  наслідків.
Буду радий відповісти на додаткові  запитання!

7

у моєї мами такий діагноз:
-хронічний калькульозний холецистит в стадії загострення,
-хронічний панкреатит в стадії загострення,
- супутний діагноз- хронічний гастродуоденіт в стадії загострення.
після лікування в  стаціонарі (ВЕРЕСЕНЬ 2013 РОКУ)  у жовтні 2014 року було знову 2 приступи болі .пропонують зробити операцію з видалення каменів у жовчному. ,пІдскажіть це видалення самого жовчного чи як? і чи можливі ще якісь варіанти

Добрий день Тетяна, так при каменях жовчного міхура видаляють сам міхур разом з каменями, цього не слід лякатись, в більшості випадків (80-95%) В МАЙБУТНЬОМУ ПАЦІЄНТ НЕ ВІДЧУВАТИМЕ РІЗНИЦІ МІЖ СТАНОМ КОЛИ МІХУР БУВ І ФУНКЦІОНУВАВ ТА СТАНОМ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ!

9

Добрый день! Сколько стоит операция по удалению желчного(лапароскопия)

Добрий день Галина, напевно Вас цікавить в яку суму обходиться пацієнту повністю медикаментозне та хірургічне лікуваня? Чітко суму вказати не можливо через щоденні зміни цін на ліки та одноразовий інструментарій, які в свою чергу привязані до курсових валютних коливань.

11

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, проводите ли Вы холецистолитомию (сохранете желчный пузырь, удаляя камень)? Мне 31, имеется камень 2 см, который в неизменном состоянии уже около пяти лет, приступов и жалоб нет, соблюдаю диету, чтобы желчь не застаивалась, лишнего веса нет. Появился в свое время на приеме гормональных препаратов, которые более не принимаю. Знаю, что в данном случае будет не лапароскопическое удаление, а обычная операция, шрам после нее не волнует, со всеми рисками и возможностью появления новых камней после операции также ознакомлена. Но, наблюдая за знакомыми с удаленным желчным, у которых у всех через несоклько лет после операции начались разные проблемы (боли, выбросы желчи, постоянная изжога), хотелось бы сохранить орган и соблюдать после операции диету, которая минимизирует возможность появления новых камней. Если Вы такую операцию проводите, скажите, пожалуйста, ее стоимость. Спасибо за ответ!

Такі операції не виконуються не лише в Україні, а й провідних країнах світу. Від тактики видалення лише каменю, без видалення жовчного міхура, відмовились ще в минулому столітті. Есперементально виконують видалення каменів з жовчного міхура ендоскопом, проте це не в Україні. І останнє не бачу протипоказів до лапароскопічної операції.

13

Чи можливе видалення каміння із жовчного міхура розміром 5-7 см без видалення самого міхура, камінців всього 4 шт., через протоку або ендоскопічним методом?

14

Доброго дня! Мені призначили операцію видалення жовчного міхура (лапараскопія). Але у мене передчасно наступила менструація. Зазвичай у мене вона триває 7 днів, у перші 3-4 дні рясні виділення. При цьому загальна слабість є і больовий синдром. Операція припадає на 3й день. Чи потрібно перенести операцію?
Ще таке запитання. У мене 2є дітей: майже три роки старшій, молодшій майже рік. Молодша дитина на грудному вигодовуванні. Після операції які є протипоказання? Піднімати дітей наприклад, носити їх на руках.

15

Я хотела бы уточнить, когда и как можно проконсультироваться по поводу операции по удалению желчного пузыря лапараскопическим методом? Где непосредственно проводится операция? В киевской областной клинической больнице? И кто будет проводить операцию? Если возможно, напишите и о стоимости. Я - жительница Киевской области, направления именно в областную больницу  у меня нет, но есть выписки врачей в карточке. Есть анализ мочи, крови на печеночные пробы, УЗИ, пройден гинеколог. Какие анализы еще придется сдать или это уже на месте перед операцией?

Нажаль Олеся камні з жовчного міхура не видаляються, на сьогоднішній час є можливість видаляти камні лише з жовчних проток.

Гость пишет:

Доброго дня! Мені призначили операцію видалення жовчного міхура (лапараскопія). Але у мене передчасно наступила менструація. Зазвичай у мене вона триває 7 днів, у перші 3-4 дні рясні виділення. При цьому загальна слабість є і больовий синдром. Операція припадає на 3й день. Чи потрібно перенести операцію?
Ще таке запитання. У мене 2є дітей: майже три роки старшій, молодшій майже рік. Молодша дитина на грудному вигодовуванні. Після операції які є протипоказання? Піднімати дітей наприклад, носити їх на руках.

Операцію бажано перенести це прискорить період реабілітації, піднімати вантажі та дітей))) можна через 14 діб.

Гость пишет:

Я хотела бы уточнить, когда и как можно проконсультироваться по поводу операции по удалению желчного пузыря лапараскопическим методом? Где непосредственно проводится операция? В киевской областной клинической больнице? И кто будет проводить операцию? Если возможно, напишите и о стоимости. Я - жительница Киевской области, направления именно в областную больницу  у меня нет, но есть выписки врачей в карточке. Есть анализ мочи, крови на печеночные пробы, УЗИ, пройден гинеколог. Какие анализы еще придется сдать или это уже на месте перед операцией?

Наталия операция проводится в Киевской областной больнице, производят хирурги представленные на сайте. Стоимость операции для жителей Киевской области по желанию пациента, не обязательно. Нужны свежие анализы крови, гастроскопия и добро пожаловать).

19

Добрый день! У ребёнка 15 лет микросфероцитарная гемолитическая анемия Минковского-Шоффара, показана спленоэктомия. Скажите, пожалуйста, проводятся ли у вас такие операции методом лапороскопии?

Гость пишет:

Добрый день! У ребёнка 15 лет микросфероцитарная гемолитическая анемия Минковского-Шоффара, показана спленоэктомия. Скажите, пожалуйста, проводятся ли у вас такие операции методом лапороскопии?

Такі операції ми виконуємо однак лише в дорослих.

21

Скільки триває лікарняне після видалення лазером камінців у жовчному міхурі? І скільки часу не можна робити важкої роботи?

Скільки триває лікарняне після видалення лазером камінців у жовчному міхурі? І скільки часу не можна робити важкої роботи?

В середньому лікарняний лист відкривають на строк від 7 до 30 діб. Фізичні навантаження можна давати через 30 діб.

23

Чи може перенести лапароскопічну операцію хворий, що переніс інфаркт

З повагою, Світлана

Anonymous пишет:

Доброго дня .Скажіть коли можна планувати вагітність після проведення діагностичної лапароскопії ? З трубами маткою і яєчниками все гаразд. Дякую.

Доброго дня! Це питання більше для анестезіолога, однак якщо операційний період дає однакове навантаження, то післяопераційний незрівнянно легший при лапароскопії, отже більше шансів вийте переможцем з ситуації.